Kategorie

Polecane produkty

 • wózek widłowy toyota

  Wózek widłowy Toyota 7FGF15

  Wózek widłowy Toyota to wysokiej jakości sprzęt wyprodukowany zgodnie z filozofią Toyoty, która jest jej kluczową zasadą, i na którą składa się przede wszystkim jakość.

  45 510,00 zł
 • wózek widłowy mitsubishi

  Wózek widłowy Mitsubishi FG15

  Wózek widłowy mitsubishi powstał w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu łączy w sobie wydajność, jakość oraz konkurencyjną cenę.

  31 900,00 zł

Najczęściej kupowane

Dodatkowe informacje

Sprzedaż wózków widłowych TOYOTA i MITSUBISHI

Sprzedaż wózków widłowych renomowanych firm japońskich: TOYOTA i MITSUBISHI o udźwigach od 900kg do 10 000kg. Wózki te poddawane są w naszym warsztacie gruntownemu przeglądowi, w trakcie którego zmieniamy oleje, filtry, opony, fotel operatora itp. W razie potrzeby remontujemy też silnik, skrzynię biegów i układy hydrauliczne. Zabezpieczamy je antykorozyjnie i lakierujemy.

Każdy z wózków widłowych standardowo jest wyposażony w: wspomaganie układu kierowniczego, nowy fabrycznie akumulator, lusterka boczne, fabrycznie nowe ogumienie wg zamówienia: pneumatyczne lub pełne, nowy fotel operatora, sygnał dźwiękowy, kompletne oświetlenie (oświetlenie przednie i tylne, światło stopu, kierunkowskazy, sygnalizator biegu wstecznego: świetlny i dźwiękowy).

Do zakupionych wózków widłowych dołączmy dokumenty wymagane przez PIP, PIH oraz UDT:

 • Gwarancja, warunki gwarancji
 • Szczegółowa instrukcja obsługi wózka widłowego
 • Dokumentacja techniczno-ruchowa
 • Deklaracja zgodności z Polskimi Normami
 • Odbiór UDT
 • Książka Rewizyjna

Na zakupiony sprzęt udzielamy gwarancji. Gwarancja udzielana jest na dany okres z limitem motogodzin. Awarie powodujące ustanie pracy wózka usuwamy do 48 godzin, a usterki drobne od 3-7 dni. W przypadku naprawy wózka trwającej powyżej 3 dni udostępniamy bezpłatnie wózek zastępczy. W czasie trwania gwarancji dokonujemy przeglądów – pierwszy po 50 mg lub po miesiącu pracy wózka, kolejne co 200mg lub co dwa miesiące. Po zakończeniu gwarancji proponujemy zawarcie umowy serwisowej na serwis wózków widłowych.

W swojej ofercie posiadamy oryginalne części do wózków widłowych wszelakich marek.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się części oraz wózki widłowe. Posiadamy bogaty wybór akcesoriów i części zamiennych przeznaczonych do wszystkich typów i marek wózków widłowych. Oferujemy atrakcyjne ceny

Wózki widłowe są jak samochody – odpowiednio traktowane odwdzięczają się wydajną i skuteczną pracą przez długi czas. Nigdy jednak nie wiadomo, kiedy niezbędne okaże się serwisowanie tej maszyny. Pamiętajmy o tym, że odpowiednie traktowanie wózków widłowych to przede wszystkim zapewnienie im wysokiej jakości części. I właśnie z myślą o osobach, które chcą zadbać o niezawodność oraz najwyższą jakość, stworzyliśmy nasz sklep oferujący części do wózków widłowych.

Posiadamy zarówno części oryginalne, prosto od producentów, jak i zamienniki. Zawsze jednak tak dobieramy nasz asortyment, by dostępne części do wózków widłowych charakteryzowały się jak najlepszymi parametrami technicznymi. Posiadamy cały asortyment części pasujących do modeli sprzedawanych w naszym sklepie, jak i do wszelkich innych marek. W razie problemów ze znalezieniem bądź dobraniem tej odpowiedniej, zawsze służymy radą i pomocą.

Pamiętajmy o tym, że stosowanie wysokiej jakości części do wózków widłowych zawsze odwdzięcza się niezawodną i efektywną pracą tych funkcjonalnych maszyn.

Od lipca 2012 roku posiadamy w swojej ofercie także wszystkie części zamienne do wózków Linde typu

DIESEL ORAZ LPG TYPU H + S  do 8 ton udźwigu

DIESEL ORAZ LPG TYPU H + C  do 8 ton udźwigu

WÓZKI ELEKTRYCZNE TYPU E

WÓZKI MAGAZYNOWE W TYM PALECIAKI TYPU T, L, R oraz N + V

TRAKTORY TYPU P + W

PRODUKTY Z SERII EX