Kategorie

Polecane produkty

 • wózek widłowy toyota

  Wózek widłowy Toyota 7FGF15

  Wózek widłowy Toyota to wysokiej jakości sprzęt wyprodukowany zgodnie z filozofią Toyoty, która jest jej kluczową zasadą, i na którą składa się przede wszystkim jakość.

  45 510,00 zł
 • wózek widłowy mitsubishi

  Wózek widłowy Mitsubishi FG15

  Wózek widłowy mitsubishi powstał w oparciu o najnowsze technologie, dzięki czemu łączy w sobie wydajność, jakość oraz konkurencyjną cenę.

  31 900,00 zł

Najczęściej kupowane

Dodatkowe informacje

Serwis i części do wózków widłowych

Logistics Sp. z o.o. jest najstarszym i największym importerem używanych wózków widłowych marki TOYOTA i MISTUBISHI. Długoletnia praktyka oraz indywidualne rozpatrywanie potrzeb klienta sprawiło, że oferujemy najlepsze w Polsce warunki sprzedaży i serwisu wózków widłowych. Najniższe ceny, wózki zastępcze gratis, bezpłatny transport i rejestracja U.D.T., błyskawiczny serwis a także magazyn części zamiennych to tylko niektóre z wielu naszych atrybutów. Dział obsługi klienta zapewnia profesjonalną pomoc przy zakupie wózka.

Trudno wyobrazić sobie, by wózki widłowe nie wspierały codziennej pracy w takich miejscach, jak hurtownie, magazyny, zakłady produkcyjne oraz inne obiekty, w których należy szybko przetransportować na inne położenie duże i ciężkie partie towarów ułożone na paletach. Nowoczesne i o zaawansowanych parametrach wózki widłowe potrafią sprostać wymaganiom każdej firmy. Wózki widłowe funkcjonują trochę jak samochody – teoretycznie ich cel jest jeden, jednak każdy użytkownik ma swoje własne potrzeby i oczekiwania. Dlatego też staramy się zapewniać naszym klientom jak największy wybór tych maszyn, które wyróżniają się zróżnicowanymi parametrami technicznymi. Zdajemy sobie też sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na nowe wózki widłowe. Dla tych osób stworzyliśmy dział z maszynami używanymi, zawsze zwracając baczną uwagę na to, by wyróżniały się one jak najlepszym stanem technicznym. Wiemy, że najlepsze wózki widłowe to takie, które są desygnowane godnymi zaufania markami. A w razie potrzeby, służymy wsparciem i serwisem.

Służy radą i pomocą w sprawach związanych z doborem osprzętu, warunków sprzedaży oraz finansowania.